Kod produktu: DL432312400
Producent: Trio
Vantos lampa wisząca 4-punktowa czarna DL432312400
Dostępność powyżej 100 szt. (w magazynie producenta)
Wysyłka w: 9 - 12 dni roboczych
Dostawa: sprawdź formy dostawy
Cena:
307.80
ilość szt.
pn - pt (8:00 - 16:00)
Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo więcej
towar niedostępny
Opis
RozwińZwiń
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Dane techniczne
Ilość źródeł światła 4-punkty
Typ źródła światła żarówka
Typ trzonka żarówki GU10
Zasilanie 230 V
Klasa szczelności/ochrony IP20
Moc max. pojedynczej żarówki 35 W
Żarówki w komplecie nie
Możliwość stosowania żarówek LED tak
Długość x szerokość 75 cm x 9 cm
Wysokość 150 cm
Możliwość skrócenia wysokości tak
Wysokość klosza / abażura 18 cm
Szerokość klosza / abażura 6 cm
Kolor konstrukcji czarny
Osłona źródła światła metal
Materiał metal
Produkty z tej samej rodziny
RozwińZwiń
Bestsellery
najlepiej sprzedające się produkty bieżącego miesiąca
  • 24h
Bosso D30 lampa wisząca 1-punktowa biała 1087G
Aldex Bosso D30 lampa wisząca 1-punktowa biała 1087G
szt.
Bosso D40 lampa wisząca 3-punktowa biała 1087XL
Aldex Bosso D40 lampa wisząca 3-punktowa biała 1087XL
szt.
Provence kinkiet 1xE27 brąz PV1-OB
Elstead Lighting Provence kinkiet 1xE27 brąz PV1-OB
  • 24h
Catrina 90 kinkiet 1xLED/14W/4000K czarny
Masterled Catrina 90 kinkiet 1xLED/14W/4000K czarny
  • -10%
Andi lampa sufitowa 2xGU10 + 3xG9 biała K-5496
Kaja Andi lampa sufitowa 2xGU10 + 3xG9 biała K-5496
Pinne lampa sufitowa 4xE14 beżowa 1080PL_L17
Aldex Pinne lampa sufitowa 4xE14 beżowa 1080PL_L17
Lando oprawa najazdowa dogruntowa LED 20W 4000K srebrna
SU-MA Lando oprawa najazdowa dogruntowa LED 20W 4000K srebrna
  • -10%