Vertic lampa wisząca 1xLED/19W/4000K czarna 10857
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 19 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 700 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Wysokość | 220 cm - 300 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 140 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, aluminium, tworzywo sztuczne |


by 