Wezyr lampa wisząca 1-punktowa biała SL.0957
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa kloszem wykonanym z metalu i szkła. Oprawa wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 4 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 50 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 