Yoli lampa wisząca 5xG9 czarna SL.1214
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 98 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 