Żarówka LED AR111 GU10/6W/3000K biała
towar niedostępny
Opis
Żarówka do oświetlenia punktowego, idealnie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, hotelach jak i do oświetlenia produktów na wystawach sklepowych oraz eksponatów muzealnych.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Żywotność | 20 000h |
| Zasilanie/napięcie | 230V |
| Typ trzonka | GU10 (ES/AR 111) |
| Moc | 6W |
| Kąt świecenia | 38° |
| Klasa energetyczna | F |
| Barwa światła | 3000K (ciepła biała) |
| Strumień świetlny | 450 lm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Długość | 6,8 cm |
| Średnica maksymalna | 11,1 cm |
| Gwarancja producenta | 2 lata |


by 