Galaxy lampa wisząca 4-punktowa 1646
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa z drucianymi kloszami. Całość lampy wykończona w kolorze czarnym z miedzianymi wstawkami. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciły dwie żarówki lub dwie pozostałe lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody). Regulowana wysokość.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | długość przewodu 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + miedź |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 