Zaragoza żyrandol 5-punktowy H001CL-05BS
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z materiałowymi (tkanina na PCV) abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 78 cm |
| Wysokość | 50,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 17 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 