Organic LED lampa wisząca 33-punktowa czarna P0419D
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 33 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED (możliwość ściemniania ledów przy pomocy ściemniacza ściennego - brak w zestawie). Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 33-punkty + 4 punkty w podsufitce |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 33 x 1W LED + 4 x 3W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 62 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 45 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |


by 