Mirasol lampa stołowa 3-punktowa biała 34540/03/31
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 3 punktowa z metalowym kloszem. Podstawa wykonana z marmuru w kolorze białym. Dzięki wysokości 30 centymetrów Mirasol pasuje do każdego salonu. Możliwość ściemniania za pomocą ściemniacza na kablu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 36,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 4,4 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | mosiądz |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, marmur |


by 