Bow lampa wisząca 1-punktowa czarny/mosiądz P01121BK
towar niedostępny
Opis
Elegancka i prosta w formie lampa wisząca z białym szklanym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym mosiężnym szczotkowanym. W zestawie są 3 rurki po 30 cm i jedna rurka o długości 15 cm. W zależności od tego, jak nisko lub wysoko ma wisieć lampa, tak można modyfikować wysokość lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty mosiężny szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 