Molite lampa wisząca 8-punktowa grafitowa PND-1098-8-BL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca nowoczesna w kolorze czarnym z grafitowymi kloszami wykonanymi ze szkła. Niesymetryczne rozłożenie kloszy powoduje że lampa jest przestrzenna. Długość lampy można skracać.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 100 cm x 38 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | grafitowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 