Alure Line 120 LED + G9 lampa wisząca 11-punktowa czarna MSE010100347
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED, oraz szklanymi kloszami z trzonkiem G9. Innowacyjne rozwiązanie w kategorii oświetlenia. Połączenie standardowych kloszy ze świecącą obręczą LED. Konstrukcja lampy wykonana jest z metalu w kolorze czarnym. Model ten doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i designerskich wnętrzach użyteczności publicznej, jak również w domowym zaciszu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 11-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | G9 + LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie, tylko wbudowane ledy |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 17 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1360 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 120 cm |
| Wysokość | 83 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Klosz LED: śr. 30 cm. Szklane klosze: śr. 4 x 11 cm, 5 x 8,5 cm, 1 x 5,5 cm |


by 