Buena lampa sufitowa 6-punktowa antyczny brąz PND-22320-6-ABR
towar niedostępny
Opis
Elegancka lampa sufitowa 6 punktowa z kloszem utworzonym z przeźroczystych kryształowych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze antycznego brązu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 48 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Kolor konstrukcji | antyczny brąz |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 