Sonte lampa wisząca 1xLED/24W czarna PND-24352V-24W-BK-SG
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Szklane klosze w kolorze szarym dymionym. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 24W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2686 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 189 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 45,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | szary dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 