Nesto kinkiet (spot) 1xGU10 biały WL-23436-1-WH
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy wykonany z metalu w kolorze białym piaskowanym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | biały piaskowany |
| Kolor klosza / abażura | biały piaskowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | stal, aluminium |


by 