Echo lampa wisząca 1xLED/3W złota MSE1501100166
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Okrągły szklany klosz zamocowany na złotej konstrukcji delikatnym światłem udekoruje przestrzeń. Idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, jak i klasycznych. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 240 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 31 cm x 25 cm |
| Wysokość | 240 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | złoto satynowe |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 