Milagro kinkiet 2xG9 złoty MSE1501100180
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny kinkiet 2 punktowy z kloszem utworzonym ze szklanych sztabek. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Kinkiet nada naszemu wnętrzu szyku i elegancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Waga | 1,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty/mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 