Nancy lampa stołowa 2xG9 czarny chrom/dymiony 8014-205
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kul. Podstawa wykończona w kolorze czarnego chromu(połysk). Idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 3,5 W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 26 cm |
| Wysokość | 32 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny chrom (połysk) |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 