Tesoro lampa wisząca 6xG9 beżowa/transparentny K-5701
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli w kolorze transparentnym. Beżowa, metalowa armatura malowana proszkowo w połączeniu z przezroczystymi, ryflowanymi kloszami sprawia, że lampa TESORO idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza, dodając im elegancji i lekkości. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 36 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (3 + 3) |


by 