Aure lampa stołowa solarna LED 2,2W 2700K IP44 czarna DT36111
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa solarna składa się z 2 części, nóżki oraz głowicy wyposażonej w oświetlenie LED oraz uchwyt. Podstawa wykończona w kolorze czarnym. Lekka, przenośna, o nowoczesnym kształcie będzie doskonałym oświetleniem w altanie, na tarasie lub ogrodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2,2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 330 lm |
| Barwa światła LED | 2700K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7 cm |
| Wysokość | 14,2 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 