Molly lampa wisząca 1xE14 złota/bursztynowy ML1823
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze bursztynowym i zielonym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Ta lampa świetnie sprawdzi się jako oryginalny element dekoracyjny w salonie, jadalni, czy sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 51 cm - 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy + zielony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 