Alas lampa wisząca 3xGU10 złota 2010
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie tuby. Oprawa lampy wykończona w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 14W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60 cm x 6 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,52 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 