Flask Sapphire lampa stołowa 1xE14 biała/niebieski 8500B31_S
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ze szklanym, mlecznym kloszem, który miękko i równomiernie rozprasza światło, tworząc przyjemną, nastrojową atmosferę.Przewód w szafirowym kolorze stanowi elegancki, wyrazisty detal, który dodaje lampie głębi i nowoczesnego akcentu..
Kolekcja FLASK, zaprojektowana przez Mikołaja Nicera (Nicer Design).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały połysk + niebieski |
| Kolor klosza / abażura | biały połysk |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | szkło |


by 