Karbon lampa wisząca 3xE27 czarna brązowa 1653/3PREM
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami w kolorze brązowo-czarnym. Lampa wisząca KARBON to minimalistyczne dzieło sztuki, charakteryzujące się smukłą, cylindryczną metalową obudową z cofniętym źródłem światła. Zaprojektowana z myślą o precyzji, zapewnia skoncentrowane oświetlenie punktowe skierowane w dół, co czyni ją idealnym wyborem nad wyspę kuchenną, stół w jadalni lub do nowoczesnych korytarzy. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 43 cm |
| Wysokość | 140 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 30 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 14 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | brązowy + czarny |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal lakierowana proszkowo, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 