Chayanne lampa wisząca 8xE14 czarna 05446/08/30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 8 punktowa z metalowymi kloszami o różnych rozmiarach i kształtach. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym matowym. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 125 cmx 35 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | aluminium |


by 