Elizabeth Sabia żyrandol 6xE27 beżowy TK11167
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z lnianymi abażurami. Smukłe, matowe konstrukcje w ciepłym odcieniu beżu doskonale współgrają z lnianymi abażurami. Tkanina nadaje całości przytulności i delikatnie rozprasza światło, tworząc we wnętrzu nastrojową atmosferę. Lampę można zestawiać w różnych pomieszczeniach – od salonu i sypialni, przez jadalnię, aż po domowe biuro – tworząc konsekwentną i elegancką aranżację świetlną. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,65 kg |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | len naturalny |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne, len |


by 