AI Collaboration lampa stołowa LED/3W złota MOD229TL-L3G3K2
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa stołowa ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Podstawa metalowa wykończona w kolorze złotym. Lampa posiada przełącznik, dotykowy, ściemniacz i regulację barwy światła 2200-4000K. Lampa bezprzewodowa, kabel do ładowania w zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 120 lm |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 34,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 4,3 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12, cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 