Abramo lampa wisząca 1-punktowa biała 159/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Dodatkowym atutem lampy jest kabel z przełącznikiem ręcznym który można wpiąć do kontaktu i nie potrzebna jest wtedy instalacja ścienna czy sufitowa. Kabel ten można oczywiście wypiąć i podłączyć lampę tylko do instalacji np. ściennej.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | max.490 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 25 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 