Abrax lampa wisząca LED 40W CCT czarna/złota 344201-09
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca w kształcie spirali ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonczone w kolorze czarno-złotym. Możliwość zmiany barwy światła w podsufitce 3000K/3500K/4000K. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 104 cm x 16 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 