Abu Dhabi lampa wisząca 6-punktowa patyna P06871BR
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 6 płomienny z dużym białym abażurem. Elementy metalowe wykończone w patynie. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 130 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 35 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 60 cm |
| Kolor konstrukcji | patyna |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 