Adila lampa wisząca 1xLED/30W czarna 339001-30
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawi, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego stylu.
5 lat gwarancji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Długość x szerokość | 58 cm x 28cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, silikon |


by 