Aida lampa wisząca 1xE27 czarna/kremowa 1141PL_G3_9
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca sufitowa 1-punktowa z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykonana z metalu w kolorze czarnym z kloszem w kolorze kremowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój młodzieżowy |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 17 cm |
| Wysokość | max. 125 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 17 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny połysk + kremowy półmat |
| Kolor klosza / abażura | kremowy półmat |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 