Alas lampa wisząca 6xGU10 czarna 2005
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z metalowymi kloszami w kształcie tuby. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym z delikatnymi złotymi detalami. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 14W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 90 cm x 6 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 4,65 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 