Alata D40 plafon 1xLED/32W/IP44 PLF-72836-400R-32W-WO
towar niedostępny
Opis
Plafon ze zintegrowanym źródłem światła LED wykonany z tworzywa sztucznego oklejonego okleiną imitującą drewno. Plafon od spodu przysłonięty akrylem. Podwyższona klasa szczelności z przeznaczeniem do łazienki. Możliwość zmiany barwy światła za pomocą przełącznika w lampie -wybór przed montażem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 32 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 2,4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | jasne drewno (okleina) |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |


by 