Alchemy lampa wisząca LED/49W/3000K złota ST-MD2407
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonano z metalu w kolorze szczotkowanego złota z jednolitą płaską od góry powierzchnię od spodu przysłonięty naturalnym kamieniem o mlecznobiałej barwie i charakterystycznym użyłkowaniu. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 49 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3920 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | alabaster |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, mamur |


by 