Aldea lampa wisząca 1xE14 biała chrom 349400157
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze chromu. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji wysokości. To udane połączenie nadaje każdej lampie niepowtarzalny charakter i tworzy ciekawą grę światła, która tworzy stylowe akcenty w każdym zestawie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 12 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | biały matowy |
| Kolor klosza / abażura | chromowany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 