Alessia D61 LED 3000K plafon 1-punktowy biały 5280-850RC-WH-3
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2750 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 61 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 