Alexa LED IP44 kinkiet 1-punktowy czarny 04210/13/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet o podwyższonej klasie ochrony przed wnikaniem pyłu i wilgoci (IP44), idealnie nadający się do łazienki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 13W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8 cm |
| Wysokość | 3,6 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 