Alvorada Hybrid kinkiet zewnętrzny solarny 1xLED/6W/IP44 czarny R23326102
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Wyposażony w czujnik ruchu i zmierzchu. Jasność światła można wybrać na dwóch poziomach za pomocą wbudowanego czujnika światła. Oprawa włącza lub wyłącza się automatycznie na sygnał z wbudowanego czujnika światła. Posiada stałe światło orientacyjne, które automatycznie zapala się z jasnością ok. 10% o zmierzchu lub w ciemności. Światło przełącza się na 100% w przypadku ruchu w bezpośrednim sąsiedztwie. Regulowany czas świecenia i czułość. Akumulator można wygodnie ładować za pomocą panelu słonecznego lub alternatywnie za pomocą kabla USB-C.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | akumulator ładowany poprzez panel solarny (możliwość ładowania akumulatora poprzez kabel USB |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem regulacji na lampie |
| Kąt świecenia | 100 stopni |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 16 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Waga | 0,3 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik ruchu | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 