Amanda D40 plafon LED 35W CCT czarny AZ5768
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon z wbudowanym źródłem światła LED z możliwością regulacji barwy światła CCT (3000K/3500K/4000K). Elementy metalowe wykonane z wysokiej jakości aluminium w kolorze czarnym. Jest idealnym wyborem do różnych przestrzeni, takich jak salon, jadalnia czy sypialnia. Dzięki 3-stopniowemu ściemnianiu za pomocą standardowego włącznika można szybko i wygodnie zmieniać nastrój w każdym pomieszczeniu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 35W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 42 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kształt | nieregularny |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, PVC |


by 