Amanda lampa wisząca LED 40W+9W 4000K czarna 343005-30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonczone w kolorze czarnym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa posiada możliwość włączania osobno ringów i tub.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40 W + 3x3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3200 lm + 720 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 62,5 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 