Ambala lampa sufitowa (spot) 3xLED/16,5W/CCT biała 849210331
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Przełącznik ściemniacza umożliwia wygodna regulacje jasności w trzech stopniach (100%, 50%, 25%) a barwę światła można płynnie regulować bezpośrednio na korpusie oprawy (2300K/3000K/4000K).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 x 5,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pomocą włącznika światła |
| Strumień świetlny | 1500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 44 cm x 4 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 15 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Waga | 1,2 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Uwagi | 5 lat gwarancji na diody LED, nadaje się do montażu na ścianie lub suficie |


by 