Amber Milano lampa wisząca 5-punktowa przeźroczysta AZ3076
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z podwójnymi szklanymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 17-23 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7-9 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały + przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 