Amira lampa wisząca LED 48W CCT czarna 343601-30
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykonczone w kolorze czarnym. Możliwość zmiany barwy światła w podsufitce 3000K/3500K/4000K. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze. Wysokość regulowana.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 x 24 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 3840 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 4000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 