Andy lampa sufitowa 5-punktowa czarna 33287
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 82 cm x 14 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 