Arcturus lampa wisząca 7xG9 czarna/złota P0574-07F-SDFZ
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 7 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze wstawkami w kolorze francuskiego złota. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 4 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 46 cm |
| Wysokość | 90 cm - 170 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | dymiony |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 