Ares S kinkiet elewacyjny z czujnikiem ruchu 1xE27 czarny XD-QA101S
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z czujnikiem ruchu z przeznaczeniem głównie do montażu zewnętrznego budynków np. elewacji. Oprawa w kolorze czarnym matowym. W zestawie dwa kołki rozporowe do montażu w ścianie. Wysoka jakość wykonania i ochrony. Klasa IP44 chroni przed pyłem i strumieniem wody.
- wykrywanie ruchu: 6-8 m, kąt detekcji: 120 stopni,
- czas świecenia: 30 s,
- natężenie oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: 10 lux.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 8,5 cm |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Czujnik ruchu | tak |


by 