Ariana lampa stołowa 1xE14 beżowa R51531044
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z aksamitnym abażurem w kolorze beżowym(od spodu złotym). Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Ceramiczna podstawa w kolorze beżowym. Lampa posiada włącznik umiejscowiony na przewodzie zasilającym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kolor konstrukcji | beżowy |
| Kolor klosza / abażura | beżowy (od spodu złotym) |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, ceramika, bawełna |
| Uwagi | 0,7 kg |


by 