Aries lampa wisząca 1xE27 czarny/drewno SL.1310
towar niedostępny
Opis
Lampa ARIES celebruje naturalne piękno surowców, łącząc minimalistyczne drewniane obramowanie z surowością industrialnego stylu. Jej prostokątny kształt wprowadza do wnętrza geometrię, która komponuje się z różnorodnymi stylami aranżacyjnymi, od skandynawskiego minimalizmu po eklektyczną mieszankę. Prosta w formie, ale bogata w detale, lampa ARIES jest nie tylko źródłem światła, ale i eleganckim dodatkiem do wnętrza, który dodaje mu charakteru i wyrafinowania. Jej uniwersalny design sprawia, że bez trudu odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, od salonu po sypialnię.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 24 cm x 7 cm |
| Wysokość | 133 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno |
| Kolor klosza / abażura | drewno naturalne |
| Osłona źródła światła | drewno |
| Materiał | stal + drewno |


by 