Arribo LED RGBW lampa sufitowa 3-punktowa (z pilotem) czarna R62843132
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym. Oprawa posiada zintegrowany regulator światła do bezstopniowego ściemniania oraz pilot. Lampą można sterować na dwa sposoby:
1. Bez użycia pilota można regulować jasność oprawy 3-stopniowo (100%, 50%, 25%) za pomocą typowego włącznika światła.
2. Przy użyciu pilota można regulować jasność oprawy, sterować kolorami RGBW (czerwony, zielony, niebieski, biały), ustawić oświetlenie nocne.
W obydwu powyższych przypadkach ostatnio wybrane ustawienie światła zostanie zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy (efekt Memory)
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 29W +6,5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 3250 lm + 600 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) + RGB |
| Długość x szerokość | 61 cm x 61 cm |
| Wysokość | 8 cm |
| Waga | 1,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Lampa z pilotem | tak |


by 